Виховні заходи

2018/2019 навчальний рік

Практичне заняття «Відважні пожежники»

У рамках тижня безпеки життєдіяльності 14 листопада 2018 року в школі-інтернаті для 5-х класів відбулося практичне заняття «Відважні пожежники», яке провела вихователь Ковалівська І.А.

Щоб здолати пожежу, діти мають знати нелегкі  правила безпечної поведінки з вогнем.  За участю дітей було створено дві команди, які завзято боролися з вогнем у іграх-змаганнях: «Загороди вогонь»,  «Врятуй звірят», «Швидше загаси вогонь», «Влучи в ціль». Пожежа, що  прийшла до діток  на захід,  була ліквідована за рахунок спритності та відважності юних пожежників.

Наприкінці заходу учні переглянули мультфільм «Фокс і Трот спішать на допомогу. Пожежа».

Виставка малюнків «Безпека на дорозі»

У рамках тижня безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, безпеки дорожнього руху у школі-інтернаті відбулась виставка малюнків «Безпека на дорозі». Своїми малюнками діти закликають однолітків дотримуватися правил дорожнього руху, не порушувати їх. Показують засобами образотворчого мистецтва, до яких важких наслідків приведуть порушення правил дорожнього руху. Ми сподіваємося, що наші учні після перегляду виставки малюнків ще більше зрозуміють необхідність обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Безпека на дорозі – безпека життя

“Безпека на дорозі – безпека життя” – під такою назвою 8 листопада  відбувся виступ агітбригади 3-4 класів у рамках тижня безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, безпеки дорожнього руху.  Діти творчо обіграли різні типові ситуації, у які потрапляють люди, якщо не дотримуються дорожньої грамоти. Різножанровість програми сподобалася глядачам, адже вона була насичена яскравими костюмами, піснями, іграми. У такій невимушеній, цікавій формі діти повторили дорожні знаки, сигнали світлофора, дорожню розмітку. І все для того, щоб школярі усвідомили, що важливо не тільки знати Правила дорожнього руху, але й дотримуватися їх заради власної безпеки

До Дня українського козацтва

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці як свято релігійне, національне, родинне. У народі це свято ще називають «Третя Пречиста» або просто – День українського козацтва.

Вже стало традицією у школі-інтернаті  напередодні цього свята проводити змагання між старшокласниками на спритність, витривалість, силу та кмітливість, організаторами яких стали члени клубу шкільного самоврядування «Олімп» (куратор Повх І.В.).

Традиції проводити змагання прийшли до нас із сивої давнини. Наші славні козаки не лише захищали рідну землю від чужинців, а й постійно готували юнаків до майбутніх походів.

Команди, які представили хлопці 8 – 10 класів, продемострували свої знання з історії козацтва та активно відповідали на запитання вікторини.

Відомо, що козаки були фізично здоровими і сильними людьми, добрими вершниками. Наприкад, І. Підкова міг зігнути підкові, П. Сагайдачний змалку навчився натягати лук. Тому, наші учасники показали свої вміння, силу та спритність у спортивних конкурсах та естафетах.

До програми ввійшли змагання «Козацькі розваги» та нестандартні види змагань.

Наприкінці заходу команди були нагороджені грамотами та подарунками.

Тож, щиро вітаємо переможців, наших сильних та мужніх козаків!

День учителя

День учителя – це день, коли святкова атмосфера панує у школі, а на обличчях учнів та вчителів – щирі посмішки та веселий настрій.

5 жовтня 2018 року в нашій школі відбулося святкування Дня учителя! В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Були представлені виступи вокальних та хореографічних колективів, жартівливі інсценівки. Особливу увагу діти приділили ветеранам шкільної праці, яких було запрошено на свято. У школі атмосфера панувала дуже весела та святкова, учителі отримали чудовий настрій і заряд енергії від свята.

 

Тематична екскурсія до День партизанської слави

День партизанської слави – це день всенародної пошани до тих, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої світової війни напередодні відзначення Дня партизанської слави для учнів 5-х класів було проведено екскурсію до пам’ятника загиблим воїнам.

До Міжнародного дня миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Голуб миру». Бібліотекарем школи-інтернату для учнів 3-4-х класів проведений інформаційний журнал “Міжнародний день миру”.

 

 Виставка дитячих малюнків «Діти мають права!»

В рамках реалізації проекту “Я маю право!” учні  5-10  класів нашої школи-інтернату взяли участь у шкільній виставці малюнків та плакатів на тему “Діти мають права!” Це дало змогу дітям не тільки проявити свої творчі здібності, а й поміркувати над важливим питанням щодо реалізації прав дитини.

Правовий флешмоб

Учні школи-інтернату стали учасниками правового флешмобу в рамках реалізації проекту «Я маю право!» та тижня права, який відбувся 13 вересня 2018 року. Мета заходу –  акцентувати уваги на актуальності дотримання прав людини у сучасному житті, державі та світі, попередження правопорушень серед учнівської молоді.

Спортивні змагання

До Дня фізичної культури і спорту шкільним клубом самоврядування «Олімп»  організовані та проведені змагання «Веселі старти» серед учнів 5-6 класів.

Програма змагань була цікавою та насиченою. Командам запропоновані конкурси, де потрібно проявити влучність і кмітливість, а також свої спортивні, розумові здібності та навички. Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже хвилювалися за свої команди. Всі учасники старалися щосили прийти до фінішу першими.

Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Всі отримали море позитивних емоцій. Команди нагороджені призами. Успіхів у спорті!