Архів

Бібліотека (арх)

Безпека життєдіяльності арх.

Діяльність закладу;

Виховні заходи;

Освітні програми:

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Плани роботи

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА 18

Батькам 2017-2018н.р.

РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Інформаційний центр 2016-2017н.р

Національно-патріотичне виховання 2016-2017н.р.

Національно-патріотичне виховання (архив)

Учнівське самовр. Інформац. Центр.

и атестаційної комісії І рівня на 2017-2018 н.р.

Алгоритм проведення атестації педагогічних працівників

Графік проведення атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н.р.

Протокол № 1 від 01.09.2017

Протокол № 2 від 18.10.2017

Списки педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації у 2017-2018 н.р.

Списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2017-2018 н.р.

Інформаційний центр

До річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Ця трагедія залишиться в пам’яті українців і всього світу навіки. Наслідки цієї аварії люди та навколишнє середовище відчуватимуть не одне десятиліття.

Для того, щоб підростаюче покоління не повторювало таких страшних помилок, як Чорнобильська трагедія, в нашому закладі 26 квітня 2018 року відбулось відкрите засідання клубу самоврядування «Зелений подих» (керівник Тимошенко Л.А.) , присвячене Чорнобильській трагедії. Метою заходу було ознайомлення дітей з Чорнобильською трагедією, її наслідками. Програма заходу була досить змістовною і багатою на цікаву для учнів інформацію про Чорнобиль. Щоб найкраще учні школи усвідомили масштаби Чорннобильської трагедії ведучі заходу зачитували факти про Чорнобильську катастрофу, її наслідки, про пожежників, пам’ять яких було вшановано хвилиною мовчання. Крім того, щоб найкраще передати дітям біль Чорнобильської трагедії, звучали пісні про Чорнобиль, декламувалися вірші, демонструвалася презентація.

Чорнобиль приніс багато сліз та хвороб. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.

Пам’ятаймо про Чорнобильську катастрофу, бо коли вмирає пам’ять про минуле, це минуле може повторитись!

Спортивні змагання «Пірати 21 століття»

У рамках тижня фізичної культури та спорту шкільним спортивним клубом «Олімп» (керівник Повх І.В.) організовано та проведено спортивні змагання серед учнів 3-4 класів «Пірати 21 століття». У змаганнях взяли участь дві команди: «Хоробрі» та «Відважні». У захоплюючих спортивних естафетах діти демонстрували свою спритність, швидкість, силу та витривалість. Вболівальники активно і щиро підтримували свої команди.

Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її.

Та всі чудово розуміють, що в таких змаганнях не буває переможених, адже це свято спорту, свято руху, свято позитивних емоцій і переживань!

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 24 березня у всьому світі відзначають День боротьби з туберкульозом. Мета Всесвітнього дня – проінформувати якнайбільше  населення про глобальну епідемію туберкульозу і дати зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можливо і потрібно.   Боротьба з хворобою людства проходить під девізом: «Згуртуймо небайдужих до проблеми хворих на туберкульоз».

Статистика захворювання на цю страшну хворобу  вражає: кожні 4 секунди жителі Землі захворюють на туберкульоз, а кожні 10 секунд від цієї хвороби помирає одна людина. Загалом у світі хворих на туберкульоз 50 млн. осіб, що спричинило неконтрольовану ситуацію. Щороку в Україні хворіє на туберкульоз 30 тисяч.  Ця проблема хвилює все людство, адже паличка Коха стійка до дії зовнішнього середовища.

Учні нашого закладу не залишилися осторонь  проблеми загальнодержавного масштабу.

22 березня 2018 року в нашій школі-інтернаті  для учнів старших класів пройшов захід «Небезпечна паличка Коха», який підготувала та провела вихователь, керівник клубу шкільного самоврядування «За здоровий спосіб життя» Ковалівська Ірина Анатоліївна. Також на захід була запрошена шкільна  медична сестра Іванова Олена Олександрівна, яка в доступній формі розповіла про цю небезпечну хворобу та як себе поводити, щоб не захворіти на неї.

За допомогою мультимедійної презентації учні ознайомились з інформацією про те, що туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, дуже різноманітне за проявами.  Також  дізналися про те, що туберкульозні палички вражають не тільки органи дихання, а й інші органи, такі як: кишечник, кістки, сечостатеві органи, шкіру.  Туберкульоз – хвороба соціальна. Ця хвороба, як правило,  перетворюється в епідемію, коли в країні економічна криза.

Учням було запропоновано слідкувати за особистою гігієною, мити руки перед вживанням їжі, правильно себе поводити на вулиці,  в громадських місцях, де перебуває велика кількість людей.

Захід пройшов дуже цікаво. Наприкінці діти висловили подяку медсестрі за корисну та цікаву розповідь.

ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями.

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими школярів нашої школи: 20лютого відбулась загальношкільна  лінійка-реквієм «Хто загинув за Україну, буде жити у віках», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захід підготували члени шкільного патріотичного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.)

Ведучі  пригадали лютневі дні 2014 року, коли в центрі Києва розгорталися справжні бої на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, Майдані.

Учні 8-9 класів декламували чуттєві поезії «Небесна Сотня», «Звернення сина до матері», «Сини України», «Горить свіча», в яких відчувалися біль, смуток і скорбота.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

Відеолекториій «Протидія дискримінації за ознакою статі та виховання гендерної культури»
Минулого тижня в нашому закладі відбувся відеолекториій «Протидія дискримінації за ознакою статі та виховання гендерної культури», який підготувала вихователь,  керівник просвітницького центру «Школа самоадвокатування» Коврига О.І.  Метою заходу було формування поняття такої важливої соціальної категорії як “ґендер”; виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі. Протягом заходу учні  знайомилися з нормативними документами, аналізували різні життєві ситуації, співставляли факти та брали активну участь в обговоренні даного питання.
Тренінг із профілактики ВІЛ/СНІДу

Разом із шаленим прогресом у суспільстві впевненою ходою крокує велика проблема – СНІД. Про це треба знати, навчати інших, особливо дітей, попереджати. Саме тому, 6 грудня 2017 року  в нашому закладі відбувся тренінг із профілактики ВІЛ/СНІДу, який провела вихователь, керівник шкільного клубу самоврядування «За здоровий спосіб життя» Ковалівська І.А.  Учасниками тренінгу стали  учні старших класів. Розпочався тренінг із представлення, із очікувань і сподівань.

На тренінговому  занятті ,старшокласники розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу, обговорили питання толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

Учнів зацікавив нестандартний підхід до висвітлення важливої проблеми сьогодення –  мультимедійна презентація, інтерактивні вправи, робота в групах, рольові ігри переконували  школярів у пріоритетності здорового способу життя.

До Міжнародного дня інвалідів

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги – прив’язаність до візка, відсутність слуху чи зору – вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя.

4 грудня 2017 року в нашому закладі відбулась година спілкування, присвячена Міжнародному дню інвалідів, «Права дітей на особливу турботу», яку провела вихователь, керівник шкільного клубу самоврядування «Турбота» Шило Ганна Василівна.

Під час години спілкування були обговорені питання про вроджені та набуті вади, та як люди з обмеженими можливостями реалізують себе у сучасному житті.

Учні виконували вправи закритими очима, малювали, писали не використовуючи зап’ястя рук для того, щоб побувати на місці людини з обмеженими можливостями та розвивати власні тактильні відчуття.

Діти під час заходу створили плакат «З турботою в серці». Для цього учні на написали свої побажання дітям-інвалідам.

Вибори президента школи

0 жовтня в нашій школі відбулися вибори президента. Ми живемо в молодій державі, яка обрала демократичний шлях розвитку, тому і шкільні вибори проходили на достойному рівні. Кандидати представили себе та розповіли про свою предвиборчу програму. По завершенню цього, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано ученицю 9-А класу Дерев’янко Надію.

Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Підготовка до виборів президента учнівського самоврядування

У нашому закладі протягом кількох тижнів проходить підготовка до виборів президента учнівського самоврядування. Серед представлених кандидатів – учні 9-А та 9-Б класів: Дерев’янко Надія та Балера Ігор. Кожен кандидат підготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме він є гідним представником цього звання.

Вибори відбудуться вже 10 жовтня, де кожен з учнів школи зможе віддати свій голос за певного кандидата, який на його думку зможе впоратися з роботою президента.

Відкриття роботи клубів шкільного самоврядування
Минулого тижня відбулось відкриття роботи клубів шкільного самоврядування «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.), «Турбота» (керівник Шило Г.В.), «За здоровий спосіб життя» (керівник Ковалівська І.А.) ,  спортивного клубу «Олімп» та  просвітницького центру  «Школа самоадвокатування» (керівник Коврига О.І.). На засіданнях лідери шкільного самоврядування обговорили план роботи клубів на новий навчальний рік.
 Наші досягнення
Вибори класного самоврядування

Розпочалися уроки, закипіло шкільне життя. З новими силами учні сіли за парти. Отже, одразу стало питання вибору органів класного самоврядування. У кожному класі відбулися збори на тему «Хочу стати мером». Відповідальність за певні сектори було покладено на найавторитетніших та найвідповідальніших учнів.

Вітаємо!

Учні 6-го класу Чернишов Нікіта та Романюк Микита нагороджені грамотою КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (керівник Решетняк Н.І.).

Вітаємо учасників обласного свята художньої творчості  “Весняні усмішки”!

Танцювальні колективи  «Родина Кириченко» та «Експрес» (керівник Шабетя М.О. ), вокальні колективи  «Посішка» та дует «Чорнобривці» (керівник Дрешпан О.О.) були нагороджені дипломами обласного свята художньої творчості.

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Будь уважний на дорозі»

І місце – 7-Б клас;

ІІ місце – 10 клас;

ІІІ місце – 8-Б клас.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу дитячих робіт  «Овочеві витівки»

І місце – 4 клас;

ІІ місце – 3 клас;

ІІІ місце – 1 та 2 класи.

Вітаємо переможців конкурсу  «Трояндова алея»!

І місце – 6-Б, 7-А;

ІІ місце – 9-А, 9-Б;

ІІІ місце – 7-Б, 6-А.

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Голуб миру»!

І місце – 6-А, 9-Б, 6-Б класи;

ІІ місце – 7-Б, 4 класи;

ІІІ місце – 8-А, 9-А.