Січень 23, 2019 - Admin

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності – Свято  України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно День Соборності відзначають в Україні з 1999 року.

  З цієї нагоди 22 січня членами шкільного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.) організовано та  проведено для учнів старших класів інформаційно-пізнавальну годину «22 січня – День Соборності та Свободи України».

Діти  познайомилися з історією виникнення цього свята в нашій країні, «помандрували» кордонами України. Потім учні розділились на дві команди і відповідали на питання вікторини. Протягом цього етапу були згадані державні та народні символи країни, основні закони, видатні постаті. Наприкінці старшокласники читали вірші українських поетів про Україну.

Хочеться ще раз наголосити, що єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Новини