Лютий 16, 2022 - Admin

До Дня єднання України

З нагоди Дня Єднання України та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому закладі були проведені тематичні заходи.

День 16 лютого в нашій школі був доволі насиченим. Розпочався він з урочистої лінійки, на якій здобувачі освіти та педагоги приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України і створили живий ланцюг, як символ єднання України.

 Учні 5-10 класів переглянули фільм «Ми – єдина Україна». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. На великій перерві пройшла арт-акція «Я люблю Україну». Кожен охочий зміг долучитися до цієї акції. Учасники акції розмальовували ілюстрацію з антистрес-розмальовки. Це була велика заквітчана карта України. Готову роботу під назвою «Я люблю Україну» розміщено на стенді школи для загального огляду. В акції взяли участь учні початкових класів.

Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Єднання. На стенді школи було створено експозицію  із малюнків дітей «З Україною в серці». В шкільній бібліотеці  була організована книжкова тематична виставка «Україна – Батьківщина. Я її мала частина»», яка була покликана поглибити знання  про історію України, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят і символів України.

За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в перших класах, «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна.» з переглядом мультимедійних презентацій  в 2-5 класах, «Незалежна Україна – квітучий вільний край» в 6-10 класах. Класні керівники і вихователі підійшли до цього креативно і творчо.

 Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Новини