Листопад 26, 2021 - Admin

«Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни»

В цьому році 27 листопада Україна відзначатиме свої найтрагічніші роковини Голодомору 1932-1933 років. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства. 1933 рік – незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі…

З метою виховання у дітей патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору в закладі пройшов урок-реквієм «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни» для учнів 8-10 класів. Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори».

В цей день всі учні школи вшанували пам’ять загиблих під час страшного Голодомору хвилиною мовчання. Проведений захід запам’ятався усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові та русі її учасників.

Новини