Березень 12, 2019 - Admin

Тиждень української мови та літератури

З 4 по 9 березня 2019 року в школі-інтернаті був організований і проведений Тиждень української мови та літератури  з метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; розширити кругозір учнів та поглибити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка, підвищувати рівень декламаторських здібностей, сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Під час проведення Тижня української мови та літератури були організовані за­ходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять  видатних діячів нашого народу.

Тиждень розпочався мовним флешмобом на загальношкільній лінійці «О мова моя, душа голосна України!». Також було організовано виставку кращих зошитів з української мови та виставку дитячих малюнків «У світі казки чарівної».

Відкритий урок з української мови в 8-Б класі на тему «Види речень за метою висловлювання» провела вчитель української мови та літератури Гонтаренко Л.О. Упродовж уроку учні демонстрували глибокі знання з вивченої теми, провели лінгвістичне дослідження вивченого матеріалу, творче моделювання речень та показали відміннні знання під час експрес – опитування.

Також  напередодні дня народження Великого Кобзаря відбувся конкурс читців творів Т. Шевченка «Вічне слово Кобзареве». Учні перевтілювалися у різні характери героїв, чим показали свою майстерність у читанні віршів. Нелегко було визначити кращих серед конкурсантів і членам журі, зате кожен отримав справжнє естетичне задоволення від почутого.

Протягом тижня у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка, присвячена життю та творчості Тараса Шевченка.

Новини