Жовтень 13, 2021 - Admin

14 жовтня – Покрова, День козацтва і День захисника України!

Балаклійська спеціальна школа вітає всіх зі  святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – Днем захисника України. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов’ю, а робота приносить лише задоволення!

День 14 жовтня об’єднує славетні українські свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, а віднедавна ще й – День захисника України. В українській історії чимало звитяжних сторінок. І наш священний обов’язок пам’ятати про тих, хто загинув, хто виконував і продовжує виконувати свій військовий обов’язок.

З цієї нагоди  в школі були проведені такі заходи:

  • керівник гуртку «Кераміка» Ізмаілова Л.Г. організовала виставку «Козацькому роду нема переводу», на якій були представлені вироби з глини, зроблені власноруч учнями нашої школи.
  • інструктор з фізкультури Гнітій Л.В. провела спортивні змагання між юнаками «Естафета мужності». Учасники мірялися силою, змагалися у влучності, спритності і кмітливості. Метою цих змагань є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, здорового способу життя, духовно-багатої та фізично-розвиненої особистості.

Проведення таких заходів допомагає учням краще пізнати історію своєї країни й навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Новини