Інформаційний центр

2019/2020 навчальний рік

Вибори президента школи

11 жовтня 2019 року в нашій школі відбулися вибори президента. Ми живемо в молодій державі, яка обрала демократичний шлях розвитку, тому і шкільні вибори проходили на достойному рівні. Кандидати представили себе та розповіли про свою предвиборчу програму. По завершенню цього, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 10 класу Нестеренко Дениса.

Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Підготовка до виборів президента учнівського самоврядування

У нашому закладі протягом кількох тижнів проводиться підготовка до виборів президента учнівського самоврядування. Серед представлених кандидатів – учні 10-го класу: Нестеренко Денис, Маковецька Анастасія. Кожен кандидат підготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме він є гідним представником цього звання.

Незабаром відбудуться вибори, де кожен з учнів школи зможе віддати свій голос за певного кандидата, який на його думку зможе впоратися з роботою президента.