Інформаційний центр

2019/2020 навчальний рік

До Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні для учнів 8-10 класів відбулась година пам’яті «Герої не вмирають», яку підготували члени  шкільного патріотичного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.). Діти дізналися про історію трагічних подій. Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті. Наприкінці заходу учні створили «Стрічку гідності» та прочитали зворушливі патріотичні вірші

Літературна композиція, присвячена річниці трагедії під Крутами

29 січня 2020 року в нашому закладі для учнів 8-10 класів  відбулась літературна композиція “Єднаймося ж, брати наші!”, присвячена річниці трагедії під Крутами. В ході заходу було наголошено на великій жертовності молодих хлопців, які у нерівному бою мужньо захищали честь нашої держави і до цих днів залишились героями в наших серцях. Лунали вірші поетів, які відгукнулися на цю трагічну подію. А світло запаленої свічки стало даниною  пам’яті молодих лицарів.

До Міжнародного дня пам‘яті жертв Голокосту

27 січня 2020 року в нашій школі пройшов захід до Міжнародного дня пам‘яті жертв Голокосту, який провели члени шкільного патріотичного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.).  Гортаючи страшні сторінки історії, учні познайомилися з поняттями «голокост» та «антисемітизм», історією гоніння єврейського народу. Згадали також про Бабин Яр, у якому в часи німецької окупації України були розстріляні 33 771 людей. Таким чином ми вшановуємо багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

До Міжнародного дня інвалідів

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. Зазвичай таких людей називають людьми із особливими потребами. Однак попри свої недуги – прив’язаність до візка, відсутність слуху чи зору – вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя.

3 грудня 2019 року в нашому закладі відбулась година спілкування, присвячена Міжнародному дню інвалідів, «Права дітей на особливу турботу», яку провела вихователь, керівник шкільного клубу самоврядування «Турбота» Шило Ганна Василівна.

Під час години спілкування були обговорені питання про вроджені та набуті вади, та як люди з обмеженими можливостями реалізують себе у сучасному житті.

Учні виконували вправи закритими очима, малювали, писали, не використовуючи зап’ястя рук для того, щоб побувати на місці людини з обмеженими можливостями та розвивати власні тактильні відчуття.

Діти під час заходу створили плакат «З турботою в серці». Для цього учні  написали свої побажання дітям-інвалідам.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня у всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума XX, а тепер вже і XXI століття загрожує існуванню людства.

Традиція відзначати Всесвітній день боротьби зі СНІДом була покладена 1-го грудня 1988 закликом до розширення обміну інформацією з ВІЛ / СНІДу та соціальної терпимості, що пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх держав.

ВІЛ-інфекція- це проблема не лише медична. Багато могли б уникнути хвороби, якщо б знали про неї  і заходах безпеки більше.

З такою метою відбулася квест-гра  на тему «Жити в світі, в якому є ВІЛ/СНІД»  серед  учнів старших класів нашого закладу, яку підготувала керівник  шкільного  клубу «За здоровий спосіб життя» Ірина Анатоліївна Ковалівська. Старшокласники були поділені на дві команди, які протягом гри  пройшли різні  маршрути: «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД»,  «Ситуації, в яких ми ризикуємо» ; дискусія  на тему «ВІЛ-позитивні і сьогодення»; вікторина «Що ми знаємо про ВІЛ і СНІД?»; складання пам’ятки безпеки. Підбивши підсумки, переглянули  презентацію на тему «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!».  Під час гри учні висловлювали свої думки, ділилися різними поглядами та дійшли згоди, що потрібно берегти своє життя та обирати здоровий спосіб.

Вибори президента школи

11 жовтня 2019 року в нашій школі відбулися вибори президента. Ми живемо в молодій державі, яка обрала демократичний шлях розвитку, тому і шкільні вибори проходили на достойному рівні. Кандидати представили себе та розповіли про свою предвиборчу програму. По завершенню цього, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 10 класу Нестеренко Дениса.

Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Підготовка до виборів президента учнівського самоврядування

У нашому закладі протягом кількох тижнів проводиться підготовка до виборів президента учнівського самоврядування. Серед представлених кандидатів – учні 10-го класу: Нестеренко Денис, Маковецька Анастасія. Кожен кандидат підготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме він є гідним представником цього звання.

Незабаром відбудуться вибори, де кожен з учнів школи зможе віддати свій голос за певного кандидата, який на його думку зможе впоратися з роботою президента.