Інформаційний центр

2020/2021 навчальний рік

Майстерня чудових саморобок

Протягом грудня в нашій школі працювла «Майстерня чудових саморобок». Кожна група взяла участь у конкурсі Новорічних підвісів-композицій «Шпаківня». Також клубом учнівського самоврядування «Турбота» (куратор Шаповалова Ю.А.) було організовано виготовлення вітальних листівок до Новорічного свята. Роботи дітей створюють святковий настрій, вражають різноманітністю ідей і технік, креативним рішенням своїх задумів, незвичайними матеріалами в створенні своїх композицій.

Спортивно-розважальне свято, присвячене Дню збройних сил України

У рамках учнівського самоврядування спортивним сектором “Олімп” (керівник Повх І.М.) 4 грудня 2020 року в школі було організовано та проведено традиційне спортивно-розважальне свято “Спритні, дужі, небайдужі і сміливі, і грайливі! ”, присвячене Дню збройних сил України. Діти з ентузіазмом і спортивним азартом змагалися за право першості. Хлопці довели, що “козацькому роду нема переводу”. Були проведені спортивні естафети, цікаві та веселі конкурси. Наприкінці заходу між командами було розподілено місця. Команди нагороджені Почесними  грамотами.

Інформаційна кампанія «Я маю право, ти маєш право»

В рамках інформаційної кампанії «Я маю право, ти маєш право» 2 грудня членами просвітницького центру «Самоадвокатування» (куратор Коврига О.І.) було оформлене юридичне панно.

До Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада 2020 року в нашому закладі пройшла година пам’яті “Голодомор –  чорна сповідь моєї Вітчизни»,  яку підготували та провели куратор клубу учнівського самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагог-організатор Нечитайло Т.М.  Учні здійснили  історичний екскурс в 1932-1933 роки, коли в Україні  був страшний штучно створений голод, під час якого померли мільйони українців.

На закінчення заходу було запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання жертв голодомору.

Практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину»

Куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя»  Ковалівською І.А. з метою концентрації уваги учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірсу під час  процесу освіти, було проведено практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину» для учнів 7-х класів.

Засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя»

В рамках тижня «Здоровий спосіб життя» куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя» Ковалівською І.А. 25 листопада 2020 року було проведено розширене засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя». Мета засідання –  формування в учнів розуміння переваг здорового способу життя; виховання в них відповідальності за власне життя, а також життя інших людей.

Вибори президента школи

9 жовтня 2020 року в нашій школі відбулися вибори президента. Всі кандидати представили себе та розповіли про свою предвиборчу програму. По завершенню, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 10-го класу Матвєєнка Данила.
Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Відкриття клубу «За здоровий спосіб життя»

21 вересня 2020 року в спеціальній школі відбулось засідання постійно діючого клубу шкільного самоврядування «За здоровий спосіб життя», який очолює вихователь І.А. Ковалівська. На засіданні затвердили план роботи на І півріччя та обрали головою клубу учня 10-го класу Деревянка Владислава.