Інформаційний центр

2020/2021 навчальний рік

Всесвітній день здоров’я

Тематичне засідання клубу самоврядування «За здоровий спосіб життя»

Усний журнал «Від Тарасика до Тараса»

У рамках Шевченківських днів членами національно-патріотичного клубу шкільного самоврядування «Паросток» (куратор Пархоменко Т.М.) для молодших школярів проведено усний журнал «Від Тарасика до Тараса». Під час заходу учні здобули нові знання про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, його поезію, що навчає любити Україну, рідну землю, рідний край, народ, мову.

До Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня члени клубу шкільного самоврядування «Турбота» (куратор Шаповалова Ю.А.) виготовили банер «Вітаємо!» та допомогли оформити фотозону. Іх роботу оцінили учні та педагоги школи. Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватись та отримати напам’ять приємні спогади про свято.

До Дня Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

Напередодні свята члени шкільного клубу самоврядування «Турбота» (керівник Шаповалова Ю.А.) організували святковий концерт для учнів молодшої ланки та запальну дискотеку для старшокласників. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

До Дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2021 року в нашій школі відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв Голокосту. Члени шкільного патріотичного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.) представили своє бачення цієї трагічної події, закликали засвоїти уроки катастрофи. Учні дізналися про кількість жертв Голокосту, коли саме відбулося масове знищення євреїв. В цей день, День скорботи і пам’яті, учні та педагоги  приєдналися до загальної печалі і прагнули співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої – Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

Відбулось засідання клубу «За здоровий спосіб життя»

Минулого тижня в нашій школі відбулось засідання клубу «За здоровий спосіб життя» (куратор Ковалівська І.А.), на якому було підбито підсумки роботи клубу за І семестр 2020-2021 навчального року та сплановано роботу на ІІ семестр.

Анкетування учнів

В рамках тижня антинаркотичної  пропаганди «За лінією, де темрява» 25 січня 2021 року клубом учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя» (куратор Ковалівська І.А.) серед 8-10 класів було проведено анкетування з метою з’яування наявності знань про наркотики та їх роль у житті людини.

Майстерня чудових саморобок

Протягом грудня в нашій школі працювла «Майстерня чудових саморобок». Кожна група взяла участь у конкурсі Новорічних підвісів-композицій «Шпаківня». Також клубом учнівського самоврядування «Турбота» (куратор Шаповалова Ю.А.) було організовано виготовлення вітальних листівок до Новорічного свята. Роботи дітей створюють святковий настрій, вражають різноманітністю ідей і технік, креативним рішенням своїх задумів, незвичайними матеріалами в створенні своїх композицій.

Спортивно-розважальне свято, присвячене Дню збройних сил України

У рамках учнівського самоврядування спортивним сектором “Олімп” (керівник Повх І.М.) 4 грудня 2020 року в школі було організовано та проведено традиційне спортивно-розважальне свято “Спритні, дужі, небайдужі і сміливі, і грайливі! ”, присвячене Дню збройних сил України. Діти з ентузіазмом і спортивним азартом змагалися за право першості. Хлопці довели, що “козацькому роду нема переводу”. Були проведені спортивні естафети, цікаві та веселі конкурси. Наприкінці заходу між командами було розподілено місця. Команди нагороджені Почесними  грамотами.

Інформаційна кампанія «Я маю право, ти маєш право»

В рамках інформаційної кампанії «Я маю право, ти маєш право» 2 грудня членами просвітницького центру «Самоадвокатування» (куратор Коврига О.І.) було оформлене юридичне панно.

До Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада 2020 року в нашому закладі пройшла година пам’яті “Голодомор –  чорна сповідь моєї Вітчизни»,  яку підготували та провели куратор клубу учнівського самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагог-організатор Нечитайло Т.М.  Учні здійснили  історичний екскурс в 1932-1933 роки, коли в Україні  був страшний штучно створений голод, під час якого померли мільйони українців.

На закінчення заходу було запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання жертв голодомору.

Практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину»

Куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя»  Ковалівською І.А. з метою концентрації уваги учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірсу під час  процесу освіти, було проведено практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину» для учнів 7-х класів.

Засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя»

В рамках тижня «Здоровий спосіб життя» куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя» Ковалівською І.А. 25 листопада 2020 року було проведено розширене засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя». Мета засідання –  формування в учнів розуміння переваг здорового способу життя; виховання в них відповідальності за власне життя, а також життя інших людей.

Вибори президента школи

9 жовтня 2020 року в нашій школі відбулися вибори президента. Всі кандидати представили себе та розповіли про свою предвиборчу програму. По завершенню, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 10-го класу Матвєєнка Данила.
Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.

Відкриття клубу «За здоровий спосіб життя»

21 вересня 2020 року в спеціальній школі відбулось засідання постійно діючого клубу шкільного самоврядування «За здоровий спосіб життя», який очолює вихователь І.А. Ковалівська. На засіданні затвердили план роботи на І півріччя та обрали головою клубу учня 10-го класу Деревянка Владислава.