Гурткова робота

Вокально-хоровий гурток

У 2020-2021 навчальному році цікавими стежинами до яскравого світу музики вирушили у подорож, разом з керівником – Дрешпан Оксаною Олександрівною, 15 діточок (учні 1-3 класів).

На заняттях гуртка діти вчаться любити і розуміти музику, співати, ритмічно рухатися під музику. Керівник допомагає розвивати в учнів творчі здібності, музичний слух, чуття ритму, музичну пам’ять, виконавську майстерність, творчу активність, а також виховувати здатність емоційно сприймати музику.

Програма гуртка передбачає комплексний підхід до побудови і проведення занять, включає матеріал з різних видів музичного виконання: співу (хоровий спів, сольфеджіо), музичної грамоти (основи нотної грамоти, імпровізація, рухи під музику), сценічну етику.

Програма побудована за принципом індукції (від простішого до складнішого), а також включає методику розучування пісні, навчання дітей сольфеджіо та теорії музики.

Крім занять обов’язкових, діти приймають участь у конкурсах (як шкільних так і обласних «Весняні посмішки» м. Харків, отримують дипломи та призи за участь), у всіх шкільних святах та концертах, агітбригадах, вікторинах.

Діти залюбки відвідують гурток, набувають нових знань та вмінь, та діляться набутим досвідом з однолітками та друзями.