Виховні заходи

2020/2021 навчальний рік


Виставка-конкурс «Осінній топіарій»

Гра-змагання «Кращий рятувальник»

В рамках тижня протипожежної безпеки 19 листопада 2020 року в нашому закладі відбулась гра-змагання для учнів 1-2 класів «Кращий рятувальник» (вихователі: Повх І.В., Пархоменко Л.М., Пархоменко Т.М., Коробка О.В.). Під час конкурсів діти продемонстрували спритність, уважність, а головне – знання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Отже, такі змагання виховують у підростаючого покоління навики безпечної поведінки, вчать не губитися в надзвичайних ситуаціях і вміти берегти власне життя та рятувати інших.

До Дня Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Цього дня у КЗ «Балаклійська спеціальна школа» Харківської обласної ради відбувся урок-реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, який підготували учні 8-х класів разом із куратором клубу шкільного самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагогом-організатором Нечитайло Т.М. Влучно, чітко і не без щему у серці ознайомили присутніх із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Конкурс буклетів «Правила пожежної безпеки»

В рамках тижня протипожежної безпеки, з метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення  про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків у нашому закладі 19 листопада 2020 року для учнів 1-10 класів організовано конкурс буклетів «Правила пожежної безпеки».

Виставка робіт «Розмальовуємо розмальовки: «Обережно – вогонь»

В рамках тижня протипожежної безпеки «Легко вогник запалити та не просто загасити» 18 листопада 2020 року в нашому закладі організовано та проведено виставку робіт учнів 1-5-х класів «Розмальовуємо розмальовки: «Обережно – вогонь».

Виховний захід з безпеки дорожнього руху

З метою формування  в учнів   навичок безпечної поведінки на вулицях  і дорогах у нашому закладі проведено виховний захід у казково-ігровій формі для учнів 3 – 4 класів «Як колобку допомогли дорожні знаки» (вихователі: Коврига О.І., Тимошенко Л.А., Танчук Ю.В.)  . Протягом заходу діти відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями, грали в ігри, танцювали. Малеча показала досить глибокі знання з правил дорожнього руху.
Сподіваємося, що всі набуті знання вони зможуть використати на практиці, у повсякденному житті

Конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні».

У рамках Міжнародного дня миру, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості в школі відбувся конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні». Головною ідеєю робіт є бажання дітей жити у мирі!

День знань

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше іде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Новий 2020/2021 навчальний рік у спеціальній школі розпочинається в особливих умовах із дотриманням протиепідемічних правил. Святкова лінійка відбулася для 1-го та 10-го класів, а учнів інших класів зустріли вчителі в своїх кабінетах, де провели перший урок «Культура здорового способу життя у нових обставинах».