Виховні заходи

2020/2021 навчальний рік

Свято «Птахів закликаємо до рідного краю»

До 35-річчя Чорнобильської трагедії

«Кожна людина – Всесвіт»

Конкурс аплікації «Шлях у міжзоряний космос»

Виховна година «Відкриваємо таємниці космосу»

Всесвітній день здоров’я

Тематичне засідання клубу самоврядування «За здоровий спосіб життя»

Виставка-конкурс «Осінній топіарій»

Участь в обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

До Всесвітнього дня Землі

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Тож з цієї нагоди з метою формування у дітей основ екологічної культури, правильного ставлення до природи, розвитку згуртованості в учнівському колективі куратором клубу шкільного самоврядування «Зелений подих» Тимошенко Л.А. було проведено екологічний квест «Збережімо рідну Землю» для учнів 3 та 4 класів.

Психологія – це наука про людську душу

У рамках Тижня психології 21 квітня 2021 року вихователь 7-Б класу Ковалівська І.А. на занятті за допомогою вправ «Художник», «Символ життя», «Моє життя прекрасне» намагалася допомогти учням зрозуміти сенс людського життя, своє місце в ньому та зрозуміти, що їхнє життя залежить від них самих.

Ярова І.Б., вихователь 5-Б класу, з метою виховання у школярів розуміння позитивних та негативних вчинків у житті людини на занятті використала вправу «Килим ідей».

На занятті у 2 класі з метою виявлення основних усвідомлень, особистих потреб та бажань, формування здатності до переключення та концентрації уваги, розширення світогляду дітей та сприянню згуртованості колективу вихователь Пархоменко Т.М. провела з учнями вправу «Чарівна квітка».

Учням 9-Б класу припала до вподоби вправа-колаж «Дерево», яку запропонувала їм вихователь Шаповалова Ю.А. Мета цієї вправи: згуртувати групу, покращити емоційний стан та розвивати творчу уяву в дітей.

Відпочивай та про розвиток не забувай!

Енергійно пройшов четвертий день Тижня психології. Вихователі 6-го та 7-Б класів за допомогою вправи «Корабель» виховували в учнів стійкість до життєвих потрясінь та невдач.

Цікаво було учням 5-А класу. Вихователь Ігнатченко Г.О. провела гру «Клубочок». Гра «Клубочок» для активного входження в контакт, зняття напруження, формування захищеності. Також було проведено гру «Намалюй будинок, дерево та людину» для отримання даних, що стосується сфери взаємин дитини з навколишнім світом та іншими людьми.

Тиждень психології триває

Творчим та насиченим видався другий день Тижня психології. Так, вихователем 8-Б класу Сиротенко Т.М. на занятті було проведено діагностику «Портрет класу» з метою виявлення лідерів у групі, а практична методика «Дерево» була направлена на дослідження шкільної мотивації та адаптації учнів.

Вихователем 1 класу Повх І.В. під час заняття було використано танцювальну терапію та вправи на релаксацію.

Заняття «Емоції» проведено для учнів 3 класу вихователем Танчук Ю.В. Діти ознайомилися з поняття «емоції» та показала як кожен може самостійно регулювати свої емоції.

 

Тиждень психології «5 днів у світі емоцій»

У рамках тижня психології «5 днів у світі емоцій» 19 квітня 2021 року шкільним психологом Кулініч В.В. з метою сприяння формування у дітей комфортного психологічного клімату для учнів 4 класу проведено комунікативну гру «Я та мої емоції». А вихователь 9-А класу Рянська В.В. за допомогою методики «Кактус» (автор Панфілов М.А.) досліджувала емоційно-особистісну сферу дітей.

Подібний формат спілкування допоміг дітям розібратися в емоційному світі людей, навчитися аналізувати свої відчуття, а також адекватно виражати свої емоції.

До Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжнародного жіночого дня члени клубу шкільного самоврядування «Турбота» (куратор Шаповалова Ю.А.) виготовили банер «Вітаємо!» та допомогли оформити фотозону. Іх роботу оцінили учні та педагоги школи. Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватись та отримати напам’ять приємні спогади про свято.

У переддень Міжнародного жіночого дня – 8 березня в нашому закладі відбулась конкурсно-розважальна програма «Міс квіточка» для учнів 1-5-х класів. Під час розважальної програми було проведено ряд цікавих та творчих конкурсів для дівчаток. Атмосфера свята панувала в актовому залі школи. Конкурсантки демонстрували свої таланти: співали, танцювали, змагалися у акторській майстерності. Незабутні враження від свята  залишаться надовго!

Зустріч із фахівцями центру зайнятості

Кожному старшокласнику доводиться визначатися зі своїм майбутнім. Свій внесок, щодо вдалого вибору учнівською молоддю професії докладають і працівники Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, регулярно відвідуючи заклади освіти міста та району.

Так, 2 березня, відбувся інтерактивний захід для старшокласників КЗ «Балаклійська спеціальна школа» Харківської обласної ради. Фахівці центру зайнятості провели урок під назвою «Подорож  у  світі професій», під час якого учні дізналися про актуальні  робітничі професії, затребувані завжди на ринку праці.  Учні мали можливість подумати про те, які здібності  людини потрібні для найбільш успішного працевлаштування за тією чи іншою професією й  уявити  себе у цій професії. Пропонувалися, також, заздалегідь кумедні ситуації і це давало змогу зрозуміти, що вибір професії – справа відповідальна. Наголошувалось  на важливості серйозного, а не спонтанного підходу до свого професійного  самовизначення, який включає орієнтацію не тільки на свої бажання, але й на здібності, фізичний стан та актуальність професії в місті Балаклія, в районі, та в цілому в нашій країні. На заході школярі дізналися про послуги центру зайнятості, які надаються молоді – працевлаштування, профорієнтацію, професійне навчання, в тому числі, в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у спеціальній школі педагогом-організатором Нечитайло Т.М. проведено для старшокласників виховну годину «Революція гідності – ми маємо пам’ятати». Вона нагадала присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

На великому екрані були представлені світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих. Присутні мали можливість переглянути кадри тих страшних  подій на Майдані.  Учні у своїх віршах намагалися передати жертовність та любов до України Героїв Небесної сотні, бажання миру та злагоди на рідній землі. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, і всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам’ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

До Дня Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

Напередодні свята члени шкільного клубу самоврядування «Турбота» (керівник Шаповалова Ю.А.) організували святковий концерт для учнів молодшої ланки та запальну дискотеку для старшокласників. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

До Дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2021 року в нашій школі відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв Голокосту. Члени шкільного патріотичного клубу «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.) представили своє бачення цієї трагічної події, закликали засвоїти уроки катастрофи. Учні дізналися про кількість жертв Голокосту, коли саме відбулося масове знищення євреїв. В цей день, День скорботи і пам’яті, учні та педагоги  приєдналися до загальної печалі і прагнули співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої – Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

Відбулось засідання клубу «За здоровий спосіб життя»

Минулого тижня в нашій школі відбулось засідання клубу «За здоровий спосіб життя» (куратор Ковалівська І.А.), на якому було підбито підсумки роботи клубу за І семестр 2020-2021 навчального року та сплановано роботу на ІІ семестр.

Анкетування учнів

В рамках тижня антинаркотичної  пропаганди «За лінією, де темрява» 25 січня 2021 року клубом учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя» (куратор Ковалівська І.А.) серед 8-10 класів було проведено анкетування з метою з’яування наявності знань про наркотики та їх роль у житті людини.

До Дня Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя!

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в спеціальній школі проведено фотоквест. Кожен клас до цієї події готувався заздалегідь. Учні разом із вихователями ретельно виконали завдання патріотичного квесту, а саме:

  • фото у вишиванках;
  • вислови відомих людей про Україну;
  • за допомогою підручних засобів викласти слово «Україна»;
  • аплікація національно-патріотичної тематики;
  • колаж із світлин відомих українців.

Фотоквест До Дня Соборності України

Майстерня чудових саморобок

Протягом грудня в нашій школі працювла «Майстерня чудових саморобок». Кожна група взяла участь у конкурсі Новорічних підвісів-композицій «Шпаківня». Також клубом учнівського самоврядування «Турбота» (куратор Шаповалова Ю.А.) було організовано виготовлення вітальних листівок до Новорічного свята. Роботи дітей створюють святковий настрій, вражають різноманітністю ідей і технік, креативним рішенням своїх задумів, незвичайними матеріалами в створенні своїх композицій.

Новорічне свято в 8-Б класі

Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє.

22 грудня 2020 року  відбулось Новорічне свято в 8-Б класі (вихователь Сиротенко Т.М.). Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. Наприкінці свята було організовано святкову дискотеку.

Весело й завзято пройшло Новорічне свято.

Квест-гра «Йде світом Миколай, ти добром його стрічай!»

Напередодні Дня Святого Миколая старшокласники нашого закладу також дочекалися казкової пори, коли дива стають реальністю. Учні 10-го класу взяли участь у квест-грі «Йде світом Миколай, ти добром його стрічай!» (вихователь Дерко Ю.В.). Продовжуючи знайомство з традиціями святкування Дня Святого Миколая в Україні та очікуючи  на солодкі подарунки, діти створили «Коло добрих побажань» та «Галявину доброти та милосердя», залюбки взяли участь у святкових іграх та конкурсах.

Отже, всі разом переконалися, якою великою та приємною справою є творити добро, дарувати один  одному любов та милосердя.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – СВЯТО РАДОСТІ ТА ДОБРА!

Дня Святого Миколая​ з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Адже всі люблять дива і вірять у казку.

Напередодні цього дня у святково прикрашеній залі  нашого закладу з дотриманням усіх карантинних обмежень проходило театралізоване дійство до Дня Святого Миколая. Молодші школярі були не лише глядачами, а й учасниками свята.  Малеча разом із вихователями підготували святкову програму і подарували всім веселий настрій та позитивні емоції. Приємною несподіванкою став вихід Святого Миколая з подарунками. Всі учасники свята отримали солодощі.

Відчули атмосферу свята й учні старших класів. Для старшокласників була організована квест-гра «Йде світом Миколай, ти добром його стрічай!» (вихователь Дерко Ю.В.). Діти водили хороводи, з радістю брали участь у розважальних конкурсах, отримуючи заохочувальні призи.

Година спілкування «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства»

Торгівля людьми – нагальна проблема сьогодення. У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. За оцінками експертів у світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. Також за неофіційними даними майже 4 млн. громадян України працюють за кордоном нелегально, що негативно впливає на їх правовий захист і стає причиною потрапляння у сферу інтересів торгівців людьми. У наш скрутний час і всередині нашої держави можна потрапити в тенета работоргівців. Особливо це стосується жінок та дітей. Тому ця проблема зараз набирає великих обертів у виховній роботі в школі.

Днями з учнями 4 класу проведено годину спілкування  «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства» (вихователь Коврига О.І.), де діти познайомилися з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами. Під час заходу учні ділилися своїми роздумами з приводу того, як не стати жертвою торгівців  людьми.

Зимова подорож учнів 4-го класу

Днями учні 4-го класу здійснили зимову подорож на берег річки. Разом із вихователем Ковригою О.І. діти водили хороводи навколо вогнища, грали у рухливі ігри, слухали розповідь Олени Іванівни про сезонні зміни у природі взимку.

До Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня  проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насилля», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, цьогоріч традиційно до акції долучилися  учні та педагоги нашого закладу освіти. Було проведено низку заходів, які спрямовані на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства. Для учнів 8-х класів проведено бесіду «Ми проти насилля!», вихователь Дмитрієва О.М. прагнула донести до дітей розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Також з метою розкрити поняття насильства в учнівському середовищі, розвивати навички ефективного спілкування з однолітками організовано тренінг «Стоп булінг!». І як продовження теми насилля із старшокласниками проведено бесіду з елементами тренінгу «Гендерне насилля. Як зупинити насилля», де учні аналізували ситуації та розглядали види насилля, бо прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. А саме сімейне спілкування – запорука доброго настрою і душевного спокою.

Спортивно-розважальне свято, присвячене Дню збройних сил України

У рамках учнівського самоврядування спортивним сектором “Олімп” (керівник Повх І.М.) 4 грудня 2020 року в школі було організовано та проведено традиційне спортивно-розважальне свято “Спритні, дужі, небайдужі і сміливі, і грайливі! ”, присвячене Дню збройних сил України. Діти з ентузіазмом і спортивним азартом змагалися за право першості. Хлопці довели, що “козацькому роду нема переводу”. Були проведені спортивні естафети, цікаві та веселі конкурси. Наприкінці заходу між командами було розподілено місця. Команди нагороджені Почесними  грамотами.

Практичне заняття «Екстрена валіза»

В рамках місячника безпеки життєдіяльності «Уникнути. Запобігти. Діяти» вихователем Руденко А.П. проведено практичне заняття «Екстрена валіза» для учнів 6-го класу. В ході заняття діти засвоїли поняття  «екстрена валіза» та «надзвичайна ситуація». Ознайомилися з переліком речей, які повинні бути в рюкзаку при екстреній ситуації, вчилися пакувати та укладати речі так, щоб  можна було легко знайти те, що потрібно.

Інформаційна кампанія «Я маю право, ти маєш право»

В рамках інформаційної кампанії «Я маю право, ти маєш право» 2 грудня членами просвітницького центру «Самоадвокатування» (куратор Коврига О.І.) було оформлене юридичне панно.

До Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада 2020 року в нашому закладі пройшла година пам’яті “Голодомор –  чорна сповідь моєї Вітчизни»,  яку підготували та провели куратор клубу учнівського самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагог-організатор Нечитайло Т.М.  Учні здійснили  історичний екскурс в 1932-1933 роки, коли в Україні  був страшний штучно створений голод, під час якого померли мільйони українців.

На закінчення заходу було запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання жертв голодомору.

Година спілкування «Будь модним – стань помітним у темряві»

Одна з найпоширеніших причин ДТП в Україні – низька видимість пішоходів в темний час доби, особливо в осінньо-зимовий період. Дуже часто водії просто не мають змоги побачити пішоходів на достатній для успішного гальмування швидкості. Але вирішити цю проблему можна за допомогою світлоповертальних елементів.

Днями  в нашому закладі пройшла година спілкування «Будь модним – стань помітним у темряві» для учнів 5-Б класу, яку провела вихователь Ярова Ірина Борисівна.

Вихователь розповіла учням, наскільки важливим елементом є використання світлоповертаючих елементів на одязі в темну пору доби. Хлопцям та дівчатам пояснено важливість наявності на одязі та речах таких елементів, які сприятимуть підвищенню їхньої безпеки.
Отже, бути помітним на дорозі – це відповідальність кожного пішохода!

Година спілкування “Торгівля людьми. Міф чи реальність”

Днями для учнів 9-х  класів  вихователь Крючкова Світлана Валентинівна підготувала та провела годину спілкування“Торгівля людьми. Міф чи реальність”. В ході заходу старшокласники підвищили свій рівень знань щодо поняття «торгівля людьми», його історичними витоками і сучасними проявами, щодо прав та свобод громадян за кордоном, міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми та вчилися використовувати набуті знання  в різних життєвих ситуаціях. Цей захід допоміг підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми; показав небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину»

Куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя»  Ковалівською І.А. з метою концентрації уваги учнів на тому, як діяти в контексті нового коронавірсу під час  процесу освіти, було проведено практичне заняття «COVID-19 – навчання в умовах карантину» для учнів 7-х класів.

Година спілкування «Вогонь друг – вогонь – ворог…»

З метою профілактики нещасних випадків під час пожежі для учнів 2 класу відбувся виховний захід «Вогонь – наш друг, чи ворог?». Вихователь Пархоменко Т.М. провела його в формі  гри, що викликало зацікавленість вихованців. Захід розширив та поглибив знання дітей про корисні та шкідливі властивості вогню, навчив запобігати виникненню пожеж, переконав в небезпечності гри з вогнем.

Засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя»

В рамках тижня «Здоровий спосіб життя» куратором клубу учнівського самоврядування «За здоровий спосіб життя» Ковалівською І.А. 25 листопада 2020 року було проведено розширене засідання клубу «Незакінчена розмова… Скажіть «НІ» наркотикам. Оберіть життя». Мета засідання –  формування в учнів розуміння переваг здорового способу життя; виховання в них відповідальності за власне життя, а також життя інших людей.

Виховна година «Коронавірус: профілактика, інфікування та поширення»

25 листопада 2020 року в 5-А  класі вихователем Рянською Світланою Олегівною проведено виховну годину на тему «Коронавірус: профілактика, інфікування та поширення».

Під час спілкування в доступній та цікавій формі, використовуючи мультимедійну презентацію, учнів було ознайомлено зі шляхами передачі інфекції, також опрацьована пам’ятка  профілактики інфікування та поширення коронавірусу, змодельовані можливі життєві ситуації та розглянуті такі питання:

– Як знизити ризик інфікування?

– Як захистити інших від інфікування?

– Як правильно надягати, використовувати та утилізувати маску?

Отже, знання правил безпеки – запорука здоров’я.

     Гра-змагання «Кращий рятувальник»

В рамках тижня протипожежної безпеки 19 листопада 2020 року в нашому закладі відбулась гра-змагання для учнів 1-2 класів «Кращий рятувальник» (вихователі: Повх І.В., Пархоменко Л.М., Пархоменко Т.М., Коробка О.В.). Під час конкурсів діти продемонстрували спритність, уважність, а головне – знання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Отже, такі змагання виховують у підростаючого покоління навики безпечної поведінки, вчать не губитися в надзвичайних ситуаціях і вміти берегти власне життя та рятувати інших.

До Дня Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Цього дня у КЗ «Балаклійська спеціальна школа» Харківської обласної ради відбувся урок-реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, який підготували учні 8-х класів разом із куратором клубу шкільного самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагогом-організатором Нечитайло Т.М. Влучно, чітко і не без щему у серці ознайомили присутніх із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Конкурс буклетів «Правила пожежної безпеки»

В рамках тижня протипожежної безпеки, з метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення  про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків у нашому закладі 19 листопада 2020 року для учнів 1-10 класів організовано конкурс буклетів «Правила пожежної безпеки».

Виставка робіт «Розмальовуємо розмальовки: «Обережно – вогонь»

В рамках тижня протипожежної безпеки «Легко вогник запалити та не просто загасити» 18 листопада 2020 року в нашому закладі організовано та проведено виставку робіт учнів 1-5-х класів «Розмальовуємо розмальовки: «Обережно – вогонь».

Виховний захід з безпеки дорожнього руху

З метою формування  в учнів   навичок безпечної поведінки на вулицях  і дорогах у нашому закладі проведено виховний захід у казково-ігровій формі для учнів 3 – 4 класів «Як колобку допомогли дорожні знаки» (вихователі: Коврига О.І., Тимошенко Л.А., Танчук Ю.В.)  . Протягом заходу діти відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями, грали в ігри, танцювали. Малеча показала досить глибокі знання з правил дорожнього руху.
Сподіваємося, що всі набуті знання вони зможуть використати на практиці, у повсякденному житті

Конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні».

У рамках Міжнародного дня миру, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості в школі відбувся конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні». Головною ідеєю робіт є бажання дітей жити у мирі!

День знань

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше іде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

Новий 2020/2021 навчальний рік у спеціальній школі розпочинається в особливих умовах із дотриманням протиепідемічних правил. Святкова лінійка відбулася для 1-го та 10-го класів, а учнів інших класів зустріли вчителі в своїх кабінетах, де провели перший урок «Культура здорового способу життя у нових обставинах».