Грудень 6, 2021 - Admin

«Скажімо курінню «Ні!»

Наприкінці листопада в закладі були проведені заходи, присвячені Міжнародному Дню відмови від паління. День відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада, був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Куратор клубу «За здоровий спосіб життя» Вишнякова Л.В. разом із членами клубу провели анонімне соціальне опитування учнів школи щодо виявлення поширення куріння в підлітковому та молодшому шкільному віці; залучали всіх присутніх до акції: обмінювали цигарку на цукерку; на великому екрані показали тематичний фільм та роздали листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління, а також, в рамках Міжнародного дня відмови від паління пройшла виставка фотолистівок «Скажімо курінню «Ні!».

Мета заходів – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння усіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний  вплив тютюну на здоров’я.

Новини