Національно-патріотичне виховання

2020/2021 навчальний рік

Спортивно-розважальне свято, присвячене Дню збройних сил України

У рамках учнівського самоврядування спортивним сектором “Олімп” (керівник Повх І.М.) 4 грудня 2020 року в школі було організовано та проведено традиційне спортивно-розважальне свято “Спритні, дужі, небайдужі і сміливі, і грайливі! ”, присвячене Дню збройних сил України. Діти з ентузіазмом і спортивним азартом змагалися за право першості. Хлопці довели, що “козацькому роду нема переводу”. Були проведені спортивні естафети, цікаві та веселі конкурси. Наприкінці заходу між командами було розподілено місця. Команди нагороджені Почесними  грамотами.

До Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада 2020 року в нашому закладі пройшла година пам’яті “Голодомор –  чорна сповідь моєї Вітчизни»,  яку підготували та провели куратор клубу учнівського самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагог-організатор Нечитайло Т.М.  Учні здійснили  історичний екскурс в 1932-1933 роки, коли в Україні  був страшний штучно створений голод, під час якого померли мільйони українців.

На закінчення заходу було запалено свічки та вшановано хвилиною мовчання жертв голодомору.

До Дня Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Цього дня у КЗ «Балаклійська спеціальна школа» Харківської обласної ради відбувся урок-реквієм пам’яті подій Революції Гідності та Свободи, який підготували учні 8-х класів разом із куратором клубу шкільного самоврядування «Паросток» Пархоменко Т.М. та педагогом-організатором Нечитайло Т.М. Влучно, чітко і не без щему у серці ознайомили присутніх із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, читали вірші про Україну та події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні»

У рамках Міжнародного дня миру, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної свідомості в школі відбувся конкурс витинанок «Голуб миру в моєму вікні». Головною ідеєю робіт є бажання дітей жити у мирі!