Січень 28, 2022 - Admin

Рух – це життя!

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме під таким девізом пройшов Тиждень фізичної культури та спорту. Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя.

Розпочався тиждень з урочистої лінійки, на якій учнів ознайомили з планом проведення Тижня. Учні змагалися у таких дисциплінах як – шашки, волейбол, настільний теніс.

У настільному тенісі перемогу здобули: Мантулін Сергій – І місце, Боцман Данило – ІІ місце, Кириченко Андрій – ІІІ місце.

Для учнів старших класів був організований турнір з шашок. Перемогу в якому здобула учениця 10 класу Романюк Поліна.

У змаганнях з волейболу кращою була команда 10 класів.

До насиченої і змістовної програми Тижня увійшли «Веселі старти», в яких прийняли участь учні 1-4 класів. Діти проявили витривалість, силу волі, терпіння, вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки.

Спортивний куточок в школі прикрасили малюнки учнів на спортивну тематику. Переможцем у конкурсі на кращий малюнок стала учениця 6-А класу Попова Ольга.

Всі учасники і переможці змагань були нагороджені грамотами і солодкими призами.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Всі заходи були організовані з дотриманням карантинних обмежень.

 

Новини