Листопад 17, 2023 - Admin

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.11.2023 № 1/17243-23 щодо організації заходів, спрямованих на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в рамках проведення в Україні другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху та з  метою підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Згідно плану були проведені слідуючі  заходи: години спілкування  «У Світлофора-Світлофоровича»,  «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху», «Знавці правил дорожнього руху».

Для учнів молодших класів вихователі провели дидактичну гру “Так чи ні”, усний журнал «Азбука доріг. Школа Світлофора», переглянули мультфільми про правила дорожнього руху. Для учнів старших класів організували вікторину “Знаємо, вивчаємо, виконуємо”, урок-презентацію “Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність”.  Наприкінці тижня пройшов фото-челендж «Знай і розпізнавай дорожні знаки!»

17 листопада пройшов Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Новини