Січень 23, 2023 - Admin

«Єднання заради Незалежності»

22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз’єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 104 роки тому.

Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

Тож напередодні у нашому закладі з метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме:

  1. Виховні години: «На шляху до Соборності України», «Вона на світі одна – єдина ненька Україна»(2-4кл), «Нехай нерозмежованою останеться навіки»(5кл.), «Україно, мій духмяний дивоцвіт, через терни йшла до волі стільки літ…»(6-7кл.),, «Наша країна єдина і соборна»(8-9кл.), «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки навіки»(10кл.);
  2. Тематичні уроки: «Єднання заради Незалежності», «Ми є! Були! І будем ми! Й Вітчизна з нами»;
  3. Конкурси малюнків «Україна – наша держава», конкурс поробок «Ланцюг Єднання»;
  4. Перегляд фільмів: «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України».

Миру і процвітання нашій демократичній і могутній Україні, згуртованості, добробуту і якнайшвидшої Перемоги! Слава Україні!

Новини