Квітень 27, 2021 - Admin

До 35-річчя Чорнобильської трагедії

Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

З нагоди відзначення сумної для історії України дати, клубом самоврядування «Паросток» (керівник Пархоменко Т.М.) для учнів старших класів проведено вечір пам`яті «Чорнобиль… Не маємо права забути». Мужнім пожежникам, які перші прибули на місто катастрофи, присвятили вірші, продемонстрували їх фотографії, пролунала розповідь про ті важкі та героїчні події. З повагою та біллю був згаданий високий патріотизм та жертовність експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, правоохоронців, будівельників, учених, медиків, які ризикуючи своїм життям виконали свій обов’язок і захистили людство від ядерної катастрофи.

Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Новини