Лютий 22, 2021 - Admin

Лине Україною мова серцю мила!

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

З цієї нагоди у спеціальній школі у 8-Б класі відбувся тематичний урок „Лине Україною мова серцю мила! ”,  який провела вчитель української мови та літератури Гонтаренко Л.О. Учні переконалися, яке це диво – людська мова! Без мови неможливе повноцінне життя людей.  Діти дізналися  про історію розвитку рідної мови, мали змогу проявити та показати свої знання та рівень володіння українською мовою, читали вірші про мову, слухали пісні, відгадували загадки, ребуси. Всім присутнім наголосили, що українська мова – наша рідна мова, тому ми повинні любити її і пишатися нею. Маємо вірити в те, що ніколи і нікому не вдасться знищити нашу мову, адже ми – хоробра і відважна нація, ми – нащадки козаків.

Новини