Жовтень 8, 2021 - Admin

Людина-для професії чи професія-для людини

        У світі тисячі професій! Як зорієнтуватися у такій їх кількості? Як обрати серед них ту, з якої розпочнеться твій трудовий шлях, а можливо і залишиться на все життя? Це хвилює кожного із вас… Вибір професії – складний відповідальний крок у житті кожної людини. Він має бути свідомим і самостійним.  Зробити правильний вибір – значить знайти своє місце у житті.

        7 жовтня відбулася зустріч учнів школи з заступником начальника Відділу активної підтримки безробітних Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Толмач Ларисою Сергіївною.

       Тема зустрічі «Людина – для професії чи професія – для людини». Лариса Сергіївна націлила  учнів 9-10-х класів, як же правильно вибрати ту єдину, свою професію, яка б відповідала інтересам, темпераменту, характеру людини. Вона підкреслила, що остаточний вибір лише за випускником, бо обираючи професію, він обирає власну долю. З школярами також було опрацьовано помилки, які допускаються при виборі майбутнього фаху, проведено бланкове тестування та рекомендовано пройти комплексне тестування на  профорієнтаційній платформі  «Моя професія».

         На завершення заходу було наголошено, що немає професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім. І не важливо, що вибрана професія поки не дуже популярна. Головне, що саме в ній ви можете себе повністю реалізувати.

Новини