Проект «Я маю право!»

 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

План заходів, спрямованих на реалізацію просвітницького проекту  “Я маю право”

 Правовий флешмоб
Учні школи-інтернату стали учасниками правового флешмобу в рамках реалізації проекту «Я маю право!» та тижня права, який відбувся 13 вересня 2018 року. Мета заходу –  акцентувати уваги на актуальності дотримання прав людини у сучасному житті, державі та світі, попередження правопорушень серед учнівської молоді.

Тематичний урок «Стоп булінг!»

13 вересня 2018 року в нашому закладі в межах реалізації проекту «Я маю право!»  в 10 класі пройшов тематичний урок «Стоп булінг!», який провели представники Балаклійського відділу виконавчої служби. Для багатьох слово «булінг» нове, але його прояви серед нас не рідкість! Жорстока поведінка, цькування, погрози та образливі коментарі під фото в соціальних мережах, – все це булінг, з яким може зіткнутись кожний. Але жодна людина, не кажучи про дітей, не заслуговує на таке ставлення. Діти, завдяки ініціативним працівникам відділу та класному керівнику, в форматі веселої гри, навчилися розрізняти прояви булінга, дізналися про свої права, відповідальність та про те, де шукати допомоги у випадку агресивних проявів в їх бік.

Виставка дитячих малюнків «Діти мають права!»

В рамках реалізації проекту “Я маю право!” учні  5-10  класів нашої школи-інтернату взяли участь у шкільній виставці малюнків та плакатів на тему “Діти мають права!” Це дало змогу дітям не тільки проявити свої творчі здібності, а й поміркувати над важливим питанням щодо реалізації прав дитини.