Листопад 13, 2020 - Admin

Участь в акції «Ліс без сміття»

В уявленнях людей про ліс переважає чисте повітря, співи пташок, приємний шелест листя на деревах. Затишно і спокійно, краєвиди милують око. Проте не завжди уявлення співпадають з реальною картиною.

10 листопада група 8-Б класу провела акцію «Ліс без сміття». Учні разом з вихователем Сиротенко Т.М. збирали сміття в лісі, навколо школи. Але перед цим була проведена бесіда «Ліс – не смітник» про те, що засмічення лісів – проблема, з якою  ми стикаємося все частіше. Адже не лише у місцях масового відпочинку, а й навіть у віддалених куточках, часто видно сліди людського варварства і дикунства: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки… Учні дізналися, що скло розкладається більше як 1000 років, пластикові пляшки та пластик – 180-1000 років, залізні банки – 10 років, старе взуття – 10 років, електричні батарейки – 110 років,  алюмінієві банки – 500 років.

Загальними зусиллями було зібрано та винесено 8 відер сміття. Діти вирішили на цьому не зупинятися і найближчим часом продовжити акцію «Ліс без сміття».

Новини