Грудень 3, 2019 - Admin

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня у всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума XX, а тепер вже і XXI століття загрожує існуванню людства.

Традиція відзначати Всесвітній день боротьби зі СНІДом була покладена 1-го грудня 1988 закликом до розширення обміну інформацією з ВІЛ / СНІДу та соціальної терпимості, що пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх держав.

ВІЛ-інфекція- це проблема не лише медична. Багато могли б уникнути хвороби, якщо б знали про неї  і заходах безпеки більше.

З такою метою відбулася квест-гра  на тему «Жити в світі, в якому є ВІЛ/СНІД»  серед  учнів старших класів нашого закладу, яку підготувала керівник  шкільного  клубу «За здоровий спосіб життя» Ірина Анатоліївна Ковалівська. Старшокласники були поділені на дві команди, які протягом гри  пройшли різні  маршрути: «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД»,  «Ситуації, в яких ми ризикуємо» ; дискусія  на тему «ВІЛ-позитивні і сьогодення»; вікторина «Що ми знаємо про ВІЛ і СНІД?»; складання пам’ятки безпеки. Підбивши підсумки, переглянули  презентацію на тему «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!».  Під час гри учні висловлювали свої думки, ділилися різними поглядами та дійшли згоди, що потрібно берегти своє життя та обирати здоровий спосіб.

Новини