Травень 17, 2019 - Admin

До Дня вишиванки

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Не перший рік у нашій школі, як і по всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та педагогічні працівники школи-інтернату долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і  учнів різних класів.

Також 16 травня 2019 року було проведено захід, присвячений Дню вишиванки, який підготували вчитель трудового навчання Куріпко Наталія Петрівна та педагог-організатор Нечитайло Тетяна Михайлівна.  Під час проведення заходу учні дізналися історію вишивки, а також ознайомилися з її різновидами.

Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Це відносно нове свято, яке стало вже по-справжньому народним. Вишиванка – це значно більше ніж просто одяг – тут має значення все – і хто вишиває, і візерунок, і кольори.

Новини