Березень 22, 2019 - Admin

До Всесвітнього дня води

Всесвітній день води святкує вся планета, і в нашій школі святкування цього дня  стало вже доброю традицією. Святкування Дня води є унікальною можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів в школі було проведено низку заходів, які допомогли дітям зрозуміти важливість збереження водних ресурсів.

Для учнів 1 класу проведено виховну годину «Ріка – не просто вода», учні 2-го та 4-го класів долучились до екологічної акції «Чистий берег», а третьокласники взяли участь у бесіді «Як економно використовувати воду у житті?». Цікаво пройшла з учнями 7-А класу екологічна бесіда «Брини, брини, річечко голуба», 7-Б клас разом із вихователем здійснив екопрогулянку «Артерії нашої планети», для учнів 5-Б та 6-Б класів проведена екскурсія «Де живе вода». Старшокласники взяли активну участь у практичному занятті «Чисте довкілля».

Завдяки різноманітній програмі заходів, які були організовані вихователями закладу, цей день не залишив нікого байдужим до проблем водних ресурсів.

 

Новини