Березень 12, 2020 - Admin

Конкурс читців «Вогонь Шевченкових поезій»

Весь світ відзначає Шевченківські дні! Ім’я Тараса Григоровича Шевченка на вустах і в дорослого, і в малого, адже він – геніальна людина, борець  за права знедоленого народу, великий український Кобзар!

Вшановуючи пам’ять поета, 10 березня 2020 року в Балаклійській спеціальній школі серед учнів 7-9-х класів  пройшов конкурс на кращого читця Шевченкових творів. Учні ретельно готувалися до конкурсу, гаслом якого стали слова « … Не замовкне твій голос між нашим народом…».

Затамувавши подих, присутні насолоджувались поезією, яка лунала з дитячих вуст. Перед очима промайнули родючі українські землі, поля золотої пшениці, зелені сади, білі хати, тихі води, ясні зорі і на тлі природи – смуток і горе знедоленого народу.

Завершився конкурс  оголошенням переможців і словами  вчителя української мови та літератури Гонтаренко Л.О., яка подякувала усім учасникам цього дійства за активну життєву позицію, за любов до Тарасового слова, яким він пробудив у народі його національну гідність і самоусвідомлення.

Новини