Квітень 26, 2021 - Admin

«Кожна людина – Всесвіт»

Останній день Тижня психології виявився не менш насиченим: проводилися заходи, що охоплювали різні види діяльності та використовувалися інтерактивні засоби. Так, Коврига О.І., вихователь 4-го класу, на занятті успішно використала проектну методику «Людина під дощем» для діагностики Его дитини, її здатності переборювати несприятливі ситуації та протистояти їм. А вихователь Висторобець Л.А. з дітьми виконали вправи «Калейдоскоп настрою» та «Відновлюємо свій емоційний стан» з метою створення сприятливих психологічних умов у класі.

Психологічний тест «Пізнай себе» у 8-А класі провели практичний психолог закладу Кулініч В.В. та вихователь Дмитрієва О.М. За допомогою тесту вони відкрили дітям таємні можливості їхнього характеру. Психологічний тренінг у цьому класі також провела вихователь Волвенко О.М. з метою допомогти підліткам стати більш соціально адаптованими.

Педагог-організатор Нечитайло Т.М. для учнів 8-х класів організувала гру-квест «Я + ти = ми». Виконання школярами завдань квесту створювали умови для формування позитивного відношення дітей до життя та виконання навиків толерантної поведінки.

Отже, ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ  розкрив науку “психологію” з іншого боку і показав, що це серйозне направлення може бути не лише науковим, а ще й цікавим. ВСЕ В ЦЬОМУ СВІТІ МОЖНА СПРИЙМАТИ ПО-РІЗНОМУ.

 

Новини