Жовтень 23, 2019 - Admin

Підсумки тижня природничо-математичного циклу

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування в них позитивних емоцій, підведення до самостійних висновків та узагальнень, збагачення світогляду та інтелекту додатковими знаннями, в школі з 16 по 22 жовтня 2019 року проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

У рамках тижня було проведено низку цікавих заходів. У фойє закладу відбулася  виставка учнівських стіннівок, у якій навчальні групи  представили газети з географії, математики, фізики.

Вчитель Одерій Н.І. провела позаурочний захід  у формі вікторини-гри «Цікава географія». Гра для учнів – це перехід в інший психологічний стан, це інший стиль спілкування, позитивні емоції, відчуття себе в новій якості.  У заході взяли участь учні 6-Б класу.

Вчителем географії Асєєвою Ю.П. було проведено позакласний захід « Подорож до країни чаю». Нетрадиційна форма проведення заходу дозволила вчителю пожвавити навчальний процес, розкрити творчий потенціал та  активізувати діяльність учнів.

Вчитель математики Шаповал О.М. провела відкритий урок у 8-А класі на тему «Множення на одноцифрове число, коли у множеному є нулі і стоять на різному місці»». Урок проведений із використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Актуалізація знань здійснювалась у нестандартній формі.

У рамках тижня також були проведені відкриті уроки з природознавства вчителем Паук В.В. у 9 класі «Кров та її значення» та з географії вчителем Асєєвою Ю.П. у 6-А класі «Внутрішня будова Землі».

Усі заходи предметного тижня були проведені з використанням сучасних технологій, інноваційних форм та методів викладання із використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Новини