Листопад 18, 2019 - Admin

Школа юних пожежників

Ми не з чуток знаємо, що таке вогонь, яку користь він приносить та якої біди завдає. Вогонь – давній супутник людини. Він дарує світло й тепло. Якби вони зникли, то життя б на світі не було. 14 листопада 2019 року в рамках тижня протипожежної безпеки в нашій школі відбувся виховний захід «Школа юних пожежників», який провели учні 1-3 класів  на чолі з вихователями.

Страшну силу вогню люди відчували давно і тому боялися його. Однак вони навчилися приборкувати вогонь і керувати ним. Діти розповідали історії про те, як добували вогонь у далекі часи, аж поки не з’явилися сірники, запальнички … Але з ними треба поводитися вкрай обережно, щоб не сталося біди. Школярі в образах Іскри, Диму та Вогню декламували вірші, вчили дітей, як треба правильно розпалювати вогнище та як користуватися електроприладами.

Хочеться вірити, що після пізнавального заходу не лише діти, а й дорослі зроблять для себе певні висновки, будуть дотримуватися правил техніки безпеки поводження з вогнем та використання електроприладів у побуті. І пам’ятайте: щоб у вашому домі не було біди, будьте обережні із вогнем завжди!

Новини