Квітень 12, 2021 - Admin

Тиждень безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти учнів знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я, формувати у здобувачів освіти свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності. Тому виховання здорового покоління  зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед освітою.

Основна мета проведення Тижня  безпеки життєдіяльності – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

З 5 по 10 квітня 2021 року  в спеціальній школі було проведено Тиждень  безпеки життєдіяльності. Відповідно до тематики Тижня було проведено заходи:

  • бесіда «Стій! Увага! Йди!» (1-4 класи);
  • бесіда «Дорога до школи» (5-8 класи);
  •  «Це повинен знати кожен. Надання першої медичної допомоги» (9-10 класи);
  • виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»;
  • виставка малюнків «Обережно! Небезпека!»;
  • ознайомлення батьків з алгоритмом дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

Новини