Квітень 18, 2023 - Admin

Тиждень цивільного захисту

Протягом тижня з 10 квітня по 14 квітня в школі проходив Тиждень цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість учнів життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

У рамках Тижня класні керівники і вихователі провели години спілкування на теми: «Природні загрози», « Я і пішохід»,«Азбука безпеки» (2-4 кл.), альманах для підлітків «Всесезонні правила дорожнього руху. Правила для пішоходів, велосипедистів, пасажирів». Учні переглянули презентацію «Правила безпечної поведінки біля води і на воді». Для дітей був організований Кінозал безпеки, де вони переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Особливу увагу приділили Правилам поведінки під час воєнного стану.
З учнями 2-4 класів провели дидактичну гру «Небезпечні предмети», для учнів 5-10 організували квест-гру «Стежка безпеки», був організований відеолекторій «Мінна безпека. Знання, що рятують життя» і конкурс малюнків «Моя безпека – це життя!»

Після цього було відпрацьовано алгоритм дій для здійснення успішної евакуації при сигналі «Увага всім!». І як підсумок, наприкінці тижня учні склали пам’ятку «Основні правила поведінки під час воєнного стану».

Новини