Жовтень 28, 2019 - Admin

Тиждень початкових класів

З 22 жовтня по 26 жовтня 2019 р. у нашій школі проходив тиждень початкових класів. Усі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки та проведення тижня. Робота  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними.

Відкрився тиждень  урочистою лінійкою, на якій діти познайомилися з планом проведення.

Протягом тижня пройшли цікаві відкриті уроки з математики у 2 класі (вчитель Кайда В.В.), з музичного мистецтва у 4-А класі (вчитель Дрешпан О.О.), з української мови та розвитку мовлення ( вчителі Герасимець В.Ф. та Витязь Л.Г.) з фізичного виховання у 4-Б класі ( вчитель Сироватський А.О.), на яких учителі показали різні форми і методи роботи з учнями, завдяки яким розкривали потенціал кожної дитини.

Активну участь брали учні початкової школи у творчій майстерні «Чарівний листочок», де створили цікаві вироби з осіннього листя. Це сприяло формуванню інтересу до створення композиції, розвивало сприймання кольорів. Учні продемонстрували художнє мислення та фантазію. Дитячі поробки – це відображення гарного настрою, творчого мислення та фантазії.

Отже, діти із задоволенням провели цей тиждень.

Закриття тижня початкової школи відбулося на урочистій лінійці, де найактивніші учні були нагороджені грамотами.

Новини