Грудень 17, 2018 - Admin

Тиждень природничо-математичних дисциплін

З метою розвитку пізнавального інтересу, індивідуальних, творчих здібностей учнів  у нашій школі-інтернаті з 10 по 15 грудня 2018 року проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

Учні активно, із задоволенням брали участь у проведенні відкритих уроків та позакласних заходах. Надовго запам’ятають учні 5-А класу урок з прирдознавства «Сезонні та добові зміни у природі», який провела вчитель Паук В.В., вчитель націлювала дітей на те, що слід знати та вивчати природу, бути допитливим. Зацікавив учнів 7-Б  класу урок з географії «Особливості природи: поверхня, клімат, своєрідність рослинного та тваринного світу арктичних пустель», який провела вчитель Одерій Н.І. Як завжди привернули увагу відкриті уроки з математики у 5-А класі «Порядок виконання дій у прикладах» (вчитель Капуста Р.В.) та у 10 класі «Ділення дробу на ціле число» (вчитель Шаповал О.М.).  Уроки були динамічними, цікавими та веселими. Учні повторили матеріал, показали гарні знання, виявили, кому над чим треба працювати.

Отже, такі тижні дають можливість учням розкрити свої здібності, показати себе з іншого боку перед однокласниками, учителями та відкрити для себе багато нового й цікавого.

Новини