Листопад 17, 2022 - Admin

Тиждень протипожежної безпеки

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в нашій школі був проведений Тиждень протипожежної безпеки.

У рамках Тижня в кожному класі пройшли години спілкування “Хай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває”, “Протипожежна безпека, правила поводження з вибухонебезпечними предметами”, бесіди, конкурси. Діти відгадували загадки, пов’язані з вогнем, обговорювали небезпечні ситуації за малюнками, пояснювали  значення забороняючих знаків.  Учні початкових класів переглянули мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа – серія 4», учні 6-8 класів – документальний фільм «Пожежники» та «101 – служба порятунку».

Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання про те, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати й бути повільним чи байдужим. Тому всім варто пам’ятати, що означає цифра «101». Треба діяти негайно.

 

Новини