Квітень 7, 2021 - Admin

Всесвітній день здоров’я

Здоров’я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.
Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров’я. Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров’я відбулося в 1950 році. Вже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Відповідь на питання, чи може бути людина щасливою, коли не має здоров´я, шукали сьогодні й учні нашого закладу. Для 9-10 класів проведено усний журнал  на тему «Слово про здоров´я». Учні дослідили санітарно-гігієнічний стан школи, спробували визначити значення фізичної культури та спорту в житті людини та залежність здоров´я від чистоти повітря.

Шкільним клубом самоврядування «Олімп» (керівник Повх І.В.) організовано спортивні змагання серед учнів 6-7-х класів. Школярі змагалися в різних видах спорту в командах, отримали нагороди і задоволення від цікавих конкурсів та ігор.

“Здобути і зберегти здоров’я може тільки сама людина”. Це слова відомого хірурга, автора багатьох книг про здоров’я і здоровий спосіб життя. Тож у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними!

Новини