Травень 2, 2023 - Admin

Звіт щодо проведення Тижня екологічного виховання

З 24.04 по 28.04.23 р. в нашому закладі проходив Тиждень екологічного виховання «Ти на Землі – Людина! Захоплюйся, дивуйся, усміхнись і бачити красу навколо вчись!» .
В рамках цього Тижня були проведені різноманітні заходи, акції. Розпочався Тиждень з віртуальної експедиції «Подорожуємо мальовничою Україною», метою якої є виховання любові до неповторної краси рідної землі. Щоб привернути увагу маленьких українців до екологічних проблем сьогодення, підвищити їх інтерес до примноження природної спадщини, в кожному класі пройшли години спілкування «Якщо хочеш змінити світ на краще, починай робити це сьогодні»(2-4кл.) та розмови в колі «Екологічні проблеми Землі»(5-10 кл.).
Протягом тижня проводилися різні вправи та ігри з екологічної тематики, а саме, екологічна гра «Земля плаче, Земля радіє», бліц-турнір «Я знаю, люблю і оберігаю природу рідного краю», метою яких було закріпити знання дітей про живі об’єкти природи, а також можливість вирішення питань з їх збереження. Вихователі цікаво, змістовно і доступно розповіли учням про День довкілля, День Землі, історію виникнення цих дат, а також про необхідність бережливого ставлення до навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, флори та фауни, серед якої ми перебуваємо щодня.
Учні нашого закладу завжди активно приймають участь у конкурсах малюнків. Так і на цьому тижні пройшов конкурс “Бережіть Землю”. Діти презентували свої роботи, де вказували, що особисто вони роблять для збереження чистоти довкілля.
26 квітня в кожному класі пройшла година спілкування на тему «Чорнобиль: трагедія, подвиг, память…», метою якої було охарактеризувати вплив катастрофи на екологію України, розвивати вміння аналізувати та робити висновки, виховувати відповідальність за свої дії.
Для створення атмосфери згуртованості, єдності та позитивного настрою учні взяли участь в акції «Скривдждена земля!», яка була присвячена Дню Землі. Майже всі учні у цей день завзято приєдналися до гарної справи – весняної толоки – попрацювали над упорядкуванням, благоустроєм та озелененням території.
Громадянський обов’язок дорослих і дітей – берегти і примножувати рідну природу! Тільки разом ми зробимо світ гарним, зеленим, квітучим і щасливим! Майбутнє планети у наших руках!!!

Новини